Księżna Diana upozorowała własną śmierć?
19.04.2021
157083

W rankingu najbardziej tajemniczych teorii spiskowych o śmierci księżnej Diany, pierwsze miejsce zdecydowanie zajmuje ta, zgodnie z którą...księżna Diana została zamordowana na zlecenie rodziny królewskiej? Grupa anonimowych hakerów poinformowała, że dysponuje niezbitymi dowodami pogrążającymi wysokie rangą osoby, w tym m.in. brytyjską monarchię. To odpowiedź na zamieszki w USA, wywołane zabójstwem George’a Floyda. Czy po latach udowodnią, że śmierć Lady Di nie była tragicznym przypadkiem, a wypadek w paryskim tunelu został upozorowany? 

Niektórzy zwracają uwagę na to, że nie istnieją żadne pośmiertne zdjęcia Diany, i chowano ją w zamkniętym grobie, chociaż oświadczenie ekspertów medycyny sądowej nie pozostawia wątpliwości, że przeprowadzili sekcję zwłok księżnej, a nie kogoś innego.

Czy Diana mogła upozorować swoją śmierć, aby zemścić się na Karolu, którego nienawidziła? Czy uciekła w obawie przed rodziną królewską? Taki scenariusz to szalona teoria spiskowa... ale wciąż wiele osób w nią wierzy.